Řadit podle názvu Klasické zobrazení
st 23.10.
19:00
Hrdý Budžes
čt 24.10.
19:00
Ani spolu, ani bez sebe
pá 25.10.
19:00
Vlasy
so 26.10.
14:30
Vlasy
so 26.10.
19:00
Vlasy
ne 27.10.
13:30
Vlasy
ne 27.10.
18:00
Vlasy
po 28.10.
19:00
Žena za pultem 2 Pult osobnosti
út 29.10.
19:00
Baronky
st 30.10.
19:00
Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem
čt 31.10.
19:00
Božská Sarah Změna
čt 31.10.
19:00
Báječná neděle v parku Creve Coeur
pá 01.11.
19:00
Lakomec Premiéra
so 02.11.
14:30
Voda (a krev) nad vodou
so 02.11.
19:00
Voda (a krev) nad vodou
ne 03.11.
13:30
Voda (a krev) nad vodou
ne 03.11.
18:00
Voda (a krev) nad vodou
ne 03.11.
19:00
Kočka v oregánu Změna
po 04.11.
19:00
Žena za pultem 2 Pult osobnosti
út 05.11.
19:00
Moje hra
st 06.11.
19:00
Veletoč
čt 07.11.
19:00
Don Quijote
pá 08.11.
19:00
Vlasy
so 09.11.
14:30
Vlasy
so 09.11.
19:00
Vlasy
ne 10.11.
13:30
Mauglí
ne 10.11.
19:00
Láska v přímém přenosu
po 11.11.
19:00
Pro tebe cokoliv
út 12.11.
19:00
Hrdý Budžes
st 13.11.
19:00
Bez předsudků
čt 14.11.
19:00
Začínáme končit ZADÁNO
pá 15.11.
19:00
Krysař
so 16.11.
14:30
Krysař
so 16.11.
19:00
Krysař
ne 17.11.
13:30
Krysař
ne 17.11.
19:00
Žena za pultem 2 Pult osobnosti
po 18.11.
19:00
Sbohem, zůstávám! ZADÁNO
út 19.11.
19:00
Ani spolu, ani bez sebe
st 20.11.
19:00
Lakomec
čt 21.11.
19:00
Baronky
pá 22.11.
19:00
Voda (a krev) nad vodou
so 23.11.
14:30
Voda (a krev) nad vodou
so 23.11.
19:00
Voda (a krev) nad vodou
ne 24.11.
13:30
Voda (a krev) nad vodou
ne 24.11.
18:00
Voda (a krev) nad vodou
ne 24.11.
19:00
Lady Oskar Změna
po 25.11.
19:00
Lady Oskar
út 26.11.
19:00
Titanic
st 27.11.
19:00
Plný kapsy šutrů
čt 28.11.
19:00
Božská Sarah Změna
čt 28.11.
19:00
Láska v přímém přenosu
pá 29.11.
19:00
Vlasy
so 30.11.
14:30
Vlasy
so 30.11.
19:00
Vlasy
ne 01.12.
13:30
Mauglí
ne 01.12.
19:00
Kočka v oregánu
po 02.12.
19:00
Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem
út 03.12.
19:00
Splašené nůžky
st 04.12.
19:00
Božská Sarah
čt 05.12.
19:00
Lakomec
pá 06.12.
19:00
Johanka z Arku
so 07.12.
14:30
Johanka z Arku
so 07.12.
19:00
Johanka z Arku
ne 08.12.
13:30
Johanka z Arku
ne 08.12.
18:00
Johanka z Arku
po 09.12.
19:00
Petr Bende & band a hosté
út 10.12.
19:00
Veletoč
st 11.12.
19:00
Láska v přímém přenosu
čt 12.12.
19:00
Pro tebe cokoliv
pá 13.12.
19:00
Voda (a krev) nad vodou
so 14.12.
14:30
Voda (a krev) nad vodou
so 14.12.
19:00
Voda (a krev) nad vodou
ne 15.12.
13:30
Voda (a krev) nad vodou
ne 15.12.
18:00
Voda (a krev) nad vodou
po 16.12.
19:00
Ani spolu, ani bez sebe
út 17.12.
19:00
Hrdý Budžes
st 18.12.
19:00
Lady Oskar
čt 19.12.
19:00
Bez předsudků
pá 20.12.
19:00
Krysař
so 21.12.
14:30
Krysař
so 21.12.
19:00
Krysař
ne 22.12.
13:30
Krysař
ne 22.12.
18:00
Krysař
pá 27.12.
13:30
Mauglí
pá 27.12.
18:00
Mauglí
so 28.12.
14:30
Voda (a krev) nad vodou
so 28.12.
19:00
Voda (a krev) nad vodou
ne 29.12.
13:30
Voda (a krev) nad vodou
ne 29.12.
18:00
Voda (a krev) nad vodou
po 30.12.
19:00
Pomáda
út 31.12.
13:30
Pomáda
út 31.12.
18:00
Pomáda
út 31.12.
23:59
Dárkový poukaz na činoherní vstupenku do Divadla Kalich
út 31.12.
23:59
Univerzální dárkový poukaz do Divadla Kalich
pá 03.01.
19:00
Krysař
so 04.01.
14:30
Krysař
so 04.01.
19:00
Krysař
ne 05.01.
13:30
Krysař
po 06.01.
19:00
Veletoč
út 07.01.
19:00
Začínáme končit
st 08.01.
19:00
Žena za pultem 2 Pult osobnosti
čt 09.01.
19:00
Plný kapsy šutrů
pá 10.01.
19:00
Vlasy
so 11.01.
14:30
Vlasy
so 11.01.
19:00
Vlasy
ne 12.01.
13:30
Vlasy
po 13.01.
19:00
Titanic
út 14.01.
19:00
Láska v přímém přenosu
st 15.01.
19:00
Ani spolu, ani bez sebe
čt 16.01.
19:00
Lady Oskar
pá 17.01.
19:00
Robin Hood
so 18.01.
14:30
Robin Hood
so 18.01.
19:00
Robin Hood
ne 19.01.
13:30
Mauglí
ne 19.01.
19:00
Sbohem, zůstávám!
po 20.01.
19:00
Kočka v oregánu
út 21.01.
19:00
Hrdý Budžes
st 22.01.
19:00
Pro tebe cokoliv
čt 23.01.
19:00
Bez předsudků
pá 24.01.
19:00
Voda (a krev) nad vodou
so 25.01.
14:30
Voda (a krev) nad vodou
so 25.01.
19:00
Voda (a krev) nad vodou
ne 26.01.
13:30
Voda (a krev) nad vodou
ne 26.01.
18:00
Voda (a krev) nad vodou
po 27.01.
19:00
Lakomec
út 28.01.
19:00
Moje hra
čt 30.01.
19:00
Splašené nůžky
pá 31.01.
19:00
Voda (a krev) nad vodou
so 01.02.
14:30
Voda (a krev) nad vodou
so 01.02.
19:00
Voda (a krev) nad vodou
pá 07.02.
19:00
Johanka z Arku
so 08.02.
14:30
Johanka z Arku
so 08.02.
19:00
Johanka z Arku
ne 09.02.
13:30
Mauglí
po 10.02.
19:00
Carmen Y Carmen
pá 14.02.
19:00
Vlasy
so 15.02.
14:30
Vlasy
so 15.02.
19:00
Vlasy
ne 16.02.
13:30
Vlasy
pá 21.02.
19:00
Krysař
so 22.02.
14:30
Krysař
so 22.02.
19:00
Krysař
ne 23.02.
13:30
Krysař
pá 28.02.
19:00
Voda (a krev) nad vodou
so 29.02.
14:30
Voda (a krev) nad vodou
so 29.02.
19:00
Voda (a krev) nad vodou
ne 01.03.
13:30
Voda (a krev) nad vodou
ne 01.03.
18:00
Voda (a krev) nad vodou
pá 06.03.
19:00
Pomáda
so 07.03.
14:30
Pomáda
so 07.03.
19:00
Pomáda
ne 08.03.
13:30
Mauglí
pá 13.03.
19:00
Krysař
so 14.03.
14:30
Krysař
so 14.03.
19:00
Krysař
ne 15.03.
13:30
Krysař
pá 20.03.
19:00
Voda (a krev) nad vodou
so 21.03.
14:30
Voda (a krev) nad vodou
so 21.03.
19:00
Voda (a krev) nad vodou
ne 22.03.
13:30
Voda (a krev) nad vodou
ne 22.03.
18:00
Voda (a krev) nad vodou
pá 27.03.
19:00
Vlasy
so 28.03.
14:30
Vlasy
so 28.03.
19:00
Vlasy
ne 29.03.
13:30
Vlasy
út 31.03.
23:59
DÁRKOVÝ POUKAZ NA ČINOHERNÍ VSTUPENKU - VYUŽITÍ DO 31.12.2020 Změna
út 31.03.
23:59
DÁRKOVÝ POUKAZ NA MUZIKÁLOVOU VSTUPENKU - VYUŽITÍ DO 31.12.2020 Změna
pá 03.04.
19:00
Johanka z Arku
so 04.04.
14:30
Johanka z Arku
so 04.04.
19:00
Johanka z Arku
ne 05.04.
13:30
Mauglí
pá 10.04.
19:00
Krysař
so 11.04.
14:30
Krysař
so 11.04.
19:00
Krysař
ne 12.04.
13:30
Krysař
pá 17.04.
19:00
Voda (a krev) nad vodou
so 18.04.
14:30
Voda (a krev) nad vodou
so 18.04.
19:00
Voda (a krev) nad vodou
ne 19.04.
13:30
Voda (a krev) nad vodou
pá 24.04.
19:00
Vlasy
so 25.04.
14:30
Vlasy
so 25.04.
19:00
Vlasy
ne 26.04.
13:30
Vlasy
pá 01.05.
19:00
Krysař
so 02.05.
14:30
Krysař
so 02.05.
19:00
Krysař
ne 03.05.
13:30
Krysař
pá 08.05.
19:00
Voda (a krev) nad vodou
so 09.05.
14:30
Voda (a krev) nad vodou
so 09.05.
19:00
Voda (a krev) nad vodou
ne 10.05.
13:30
Voda (a krev) nad vodou
pá 15.05.
19:00
Vlasy
so 16.05.
14:30
Vlasy
so 16.05.
19:00
Vlasy
ne 17.05.
13:30
Vlasy
pá 22.05.
19:00
Robin Hood
so 23.05.
14:30
Robin Hood
so 23.05.
19:00
Robin Hood
ne 24.05.
13:30
Mauglí
pá 29.05.
19:00
Krysař
so 30.05.
14:30
Krysař
so 30.05.
19:00
Krysař
pá 05.06.
19:00
Voda (a krev) nad vodou
so 06.06.
14:30
Voda (a krev) nad vodou
so 06.06.
19:00
Voda (a krev) nad vodou
pá 12.06.
19:00
Pomáda
so 13.06.
14:30
Pomáda
so 13.06.
19:00
Pomáda
ne 14.06.
13:30
Mauglí
čt 31.12.
23:59
DÁRKOVÝ POUKAZ NA ČINOHERNÍ VSTUPENKU - VYUŽITÍ DO 31.12.2020
čt 31.12.
23:59
DÁRKOVÝ POUKAZ NA MUZIKÁLOVOU VSTUPENKU - VYUŽITÍ DO 31.12.2020

Klasické zobrazení